Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.
LISTOPADOVÉ ČÍSLO MEDUŇKY PŘICHÁZÍ!

Nová Meduňka právě vychází a koupit si ji můžete už od zítřka!
V hlavním tématu se tentokrát věnujeme ANTI-AGINGU neboli umění zdravě a moudře stárnout - a nestárnout zbytečně víc, než je přirozené. Dozvíte se spoustu praktických informací, které můžete ihned ve svém každodenním životě uplatnit, a také nabízíme řadu podnětů pro dlouhodobější inspiraci k práci na sobě.

V titulním rozhovoru si redaktorka Věra povídala s prof. MUDr. Evou Topinkovou, přednostkou
Geriatrické kliniky 1. Lékařské fakulty UK a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze o kultu mládí a umění stárnout.
Paní doktorka v rozhovoru kromě jiného vysvětluje, že ačkoliv stárnutí zabránit nedokážeme, měníme jeho obraz, čili že například žena v šedesáti letech dnes může vypadat úplně jinak než před sto lety.
Naše autorky a autoři pro vás připravili řadu rad, s jejichž pomocí můžeme rozumně a zdravě "vzdorovat času" - lektorka jógy Yvonka například radí, jak pomocí cíleného cvičení redukovat vrásky, kosmetička Katka  se ve svém článku zase zabývá péčí o partie těla, které (nechtěně) často prozrazují náš skutečný věk...

Máme ale i další témata - podle receptů na podzimní dobroty si můžete připravit zajímavé menu, přečtete si také zkušenosti terapeutky Lucie s mentálním léčením podle Clemense Kubyho, připomeneme si význam prastarého svátku tzv. Dušiček a astropsycholožka Maruška na působivém případu ze své terapeutické praxe vysvětluje, jak v našich životech působí tranzity planety Uran - a věřte, že to stojí za přečtení...
V nové Meduňce najdete ještě mnoho a mnoho dalšího zajímavého, tak si ji nezapomeňte koupit, přejeme příjemné čtení!  

                                                                                                 Vaše redakce