Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.
Prosincové číslo MEDUŇKY právě vychází!

...a od zítřka je ke koupi na známých místech - ve vybraných prodejnách a hlavně na stíncích PNS. Hlavní téma jsme nazvali Jak si užít Vánoce a zimu a v článcích najdete jak duchovní inpiraci před nadcházejícím adventem a vánočními svátky, tak i řadu praktických rad a užitečných informací. Tak si nezapomeňte MEDUŇKU koupit, opět rozhodně stojí zato! My všichni z redakce vám přejeme příjemné čtení! 

A co v nové Meduňce najdete?

Třeba zajímavý článek Ing. Jiřího Vacka, v němž vysvětluje, proč je právě čas adventu a zimního slunovratu výjimečně vhodný pro zklidnění a hlavně navazování kontaktu s vlastní duší, bez něhož se těžko můžeme posunout dál na naší životní cestě. Některých našich stálých autorů jsme se zeptali, jak tráví Vánoce a jaké zvyky dodržují a podívali jsme se na vánoční a slunovratové zvyky našich předků. Přečteme si také, jak vypadaly Vánoce přes sto lety v jedné obyčejné české rodině.
V článku o léčivých účincích vývarů najdete recepty na přípravu dobrého vývaru z masa a kostí i skvělého zeleninového vývaru. K zamyšlení nad hodnotou času přispěje pěkný článek naší nové spolupracovnice Jitky. Nahlédneme také do čínského zvěrokruhu nebo se v článku Ing. Zdeňka Bohuslava dozvíme, jakými tématy se aktuálně zabývá světová astrologie... a ještě mnoho a mnoho dalšího nabízí nová Meduňka, která už na vás čeká!