Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.
Pojďte se s námi projít Prahou

V září proběhne první z Medunčiných středečních vycházek po Praze. Pojďte se k nám přidat, poznat neznámá a skrytá místa Prahy jako Bohyně a seznámit se s podobně smýšlejícími lidmi. Vezměte s sebou další spřízněné duše. Průvodcem nám bude naše oblíbená autorka Judita Peschlová

 

Judita více než čtvrtstoletí pracuje s hlubší úrovní tarotových karet, kromě jiného rovněž z hlediska archetypů, archetypálních příběhů, mýtů a legend. Věnuje se taktéž andělské kresbě a písmu, osobnímu i týmovému firemnímu poradenství, přednáší, publikuje, píše knihy i návody ke kartám, mandalám, runám apod. Překládá z vícera jazyků v oblasti týkající se spirituální roviny bytí. 26 let vede semináře s Tarotem, archetypy, Symbolonem, andělskou terapií a léčením. Založila první pražský Klub Tarotu, Klub andělské terapie a pro ženy (i muže) v partnerské krizi Klub zhrzených žen, zorganizovala První evropský andělský den v Praze. 

První procházka proběhne ve středu 16.9. od 17:30. (Sejdeme se na stanici metra A Malostranská, vstupní hala metra, u stánku PNS.)

a jejím tématem je:

Praha, město věčné Bohyně

Lokalita nynější Prahy byla posvátným územím Bohyně a z určité části jím zůstala dodnes. Město má místa, kde se konaly tajemné rituály Bohyně, uctívala se Bohyně ohně a kde kněžky Bohyně předpovídaly osudy knížat. Vydejte se s námi v jejích kročejích a nechte se překvapit jejími tajemstvími.

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně procházek, napiště na kveta@mojemedunka.cz


A co chystáme dále?