Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.
Zveme Vás na další vycházku po Praze!

16.9 proběhla historicky první Meduňčina vycházka po Praze. Jak dopadla a co všechno jsme viděli si můžete přečíst v tomto článku. Fotoreportáž pak najdete na našem facebooku.

Příští vycházka je naplánována na 14.10., kdy se sejdeme v 17:30 před stanicí metra STAROMĚSTSKÁ u stánku PNS. Vezměte s sebou další spřízněné duše a nezapomeňte na kvalitní obuv. Pokud se rozhodnete přijít, prosím, napiště nám na náš meduňkový facebook do zpráv, nebo na kveta@mojemedunka.cz, postačí informace o tom, že přijdete a kolik vás bude. Děkujeme!

A co je tématem další vycházky?

Ezoterní Staré Město pražské: Jin a jang v energii Prahy

Ezoterická symbolika Starého Města upoutá vaši pozornost za jakéhokoli počasí. Uličkami plnými záhad se s námi dostanete k jin energetickému centru Prahy, jakožto i k centru jangovému. Možná tak sami v sobě propojíte oba prvky v synergické harmonii, abyste dosáhli životní vyváženosti.

Vycházka s odborným výkladem trvá 2-2,5 hodiny, doporučený příspěvek je 200 korun. Těšíme se na Vás!