Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.
Vyšel už 30. titul edice Knihovnička Meduňky!

30. titulem edice Knihovnička Meduňky je kniha Judity Peschlové  Nebe v pronájmu: Andělé zázraků. Autorka se více než dvě desetiletí věnuje andělské terapii a má s ní řadu pozoruhodných zkušeností.  V knize nabízí mnoho informací o amuletech, kouzlech, andělech, tajemstvích, meditacích, andělských rituálech a také skutečné příběhy svých klientů, kteří ve svých životech zažili zázračné působení andělů.  Nabízíme krátkou ukázku...  Knihu získáte prostřednictvím našeho e-shopu a na stáncích PNS.

Existují tedy andělé?

„Sloužící anděl – toť má sestra.“
William Shakespeare

Já osobně o tom, že andělé existují, nepochybuji stejně, jako nepochybuji, že existuje například elektřina. Pochybujete kupříkladu o sluneční energii? Nebo o energii atomových částic? Někdo by mohl podotknout, že Slunce opravdu můžeme na rozdíl od andělů vidět. Také existence atomových částic byla nakonec vědecky dokázaná.
Ale andělé? Kdo je kdy viděl? Nu, zřejmě mnoho lidí, nikoli však každý z nás. Andělé jsou čirá, čistá energie, kterou mnozí nevidí stejně, jako nemohou vidět elektrický proud. Navzdory tomu je citlivé osoby dokážou uzřít. Z velkého množství důkazů o existenci andělů mohu uvést třeba tento poměrně známý příklad: V roce 1984  v 155. den letu hlásili kosmonauti z vesmírné lodi Saljut 7 Oleg Atkov, Vladimír Lovjov a Leonid Kizim, že jsou ve svém kosmickém korábu obklopeni zvláštním, oslepujícím oranžovým světlem. Po jeho rozplynutí se za průzory Saljutu 7 objevily velké usměvavé obličeje. Vzápětí se ve vesmírném prostoru „pohupovalo“ nad raketou sedm obrovských andělů. Po deseti minutách sice opět zmizely, avšak po několika dnech podali zprávu o jejich přítomnost další astronauti z jiné kosmické lodi. Ptám se tedy, zdají se vám kosmonauti bývalého Sovětského svazu nedostatečně vědečtí a racionální?
Před mnoha lety jsem narazila na výpověď životních peripetií muže, který nezpochybňoval, že ho mnohokrát zachránili andělé. Navzdory zdánlivé neuvěřitelnosti jsou téměř zázračná „spasení“ v jeho životě naprosto reálná. Víc než 90letý Alec Alder z Devonu v Británii zázračně přežil různé dramatické události. Jako malé dítě vyvázl bez zranění po pádu z více než pětimetrové výšky a později též po čelním nárazu v autě. V dospělém věku ho podle jeho tvrzení zachránili andělé během druhé světové války v průběhu tří bombardování, po přejetí tankem, v boji ve francouzském Dunquerque, kde zahynula celá jeho jednotka, rovněž však po nárazu letadla do jeho domu. Díky noze zlomené za prazvláštních okolností nemusel v roce 1944 odjet jako voják do Barmy. Po válce se mu „jen tak mimoděk“ podařilo přežít několik těžkých dopravních nehod. Jeho komentář ke všem těmto nevídaným zachráněním byl prostý: „Měl jsem vedle sebe vždy svého anděla strážného!“
Já sama nemám žádnou potřebu vyžadovat nějaké konkrétní důkazy o existenci andělů, a to  navzdory tomu, že po víc než dvacetileté praxi v andělské terapii mívám i já občas po vzoru biblického Bileáma tendenci popohánět svou „oslici“ směrem, kterým mě andělé nechtějí v mém vlastním zájmu pustit. Jsem přece jenom člověk. Na druhé straně, když si někdo vyslechne tolik příběhů spojených s anděly jako já, vlastně se čímsi takovým jako pochybnostmi o jejich jsoucnosti už nezabývá. Koneckonců na vlastní kůži jsem prožila několik pro mě významných „andělských setkání“ a „ jejich záchranářských zásahů“...