Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.
Od naší čtenářky - k tématu noční křeče v lýtkách

Děkujeme naší čtenářce, paní Václavě, za mail, který nám zaslala jako reakci na článek o nočních křečích u starších osob... 

Zdravím redakci Meduňky,
moje maminka na tyto noční  bolesti v lýtkách trpěla také. Stačilo jí lýtko namasírovat a přestalo to. Ale je na to okamžitá pomoc a to homeopatikum z jírovce,nazývané aesculus hippocastanum. Nejlepší potence na to, aby to zabralo hned a na delší dobu je 30 D , kterou si můžete objednat kdekoli v EU mimo ČR. Toto homeopatikum skvěle léčí krevní oběh a mnoho dalších neduhů. Maminka měla křečovou žílu na té noze, kde jí křeč brala. Když navštívíte homeopata, tak Vám objedná toto homeopatikum také. 

Další rychlá pomoc je kvantové unášení. Pošlete tam čisté uvědomění a to změní informace a je ihned nejen po křečích, ale je to také vyléčené.Kromě toho léčení kvantovým unášením jde také na dálku.
Na svých stránkách www.sebeleceni-poradna.cz o tom píši. Nedávno jsem na dálku pomohla dceři mojí sestřenice, která upadla na ledě, když byla svého 3-letého syna učit bruslit. Nejdříve se nechala odvést do Krče na chirurgii, tam jí dali berle a radu ať leží doma a raději moc nechodí, protože nevědí, zda tam ta čmouha na rtg znamená zlomeninu nebo naštíplou kost nebo zda to má jen naražené.Šlo o pravý kyčel a pánevní kost. Každý večer jsem jí posílala kvantové unášení, po kterém jí přestávala bolest a vše se začalo harmonizovat. Po týdnu už jela sama na kontrolu do Krče do nemocnice, kde jí řekli na kontrolním rtg., že tam tu čmouhu má stále a že nevědí co to je.Ale ona už berle nepotřebovala a byla bez bolesti. 

Kvantovým unášením lze velice rychle odstranit bolesti po operacích. Pomohla jsem tím mé sestřenici, která byla na podzim minulého roku na operaci s 2 kýlami najednou. Mohla už druhý den jít sama na WC a přitom je jí 70 roků. Dobře se jí to hojilo a nepotřebovala žádné léky proti bolestem. Před rokem jsem tím pomohla jedné známé z Prahy 8, která už také měla 70 let a šla na operaci s ženskými orgány, které jí lékaři museli vzít a ještě jí dělali při tom plastiku na močovém měchýři. Ihned jak se probrala z narkózy, tak mi volala, že jí moc bolí záda a břicho. Ihned jsem jí poslala kvantové unášení a byla bez bolestí. A ta šla domu po operaci úplně v pohodě 4. den. A to také proto, že věřila, že vše dobře dopadne a že jí po operaci pomohu od bolesti a  se zahojením .  Vyléčila jsem jí před tím bolavá kolena i kyčle na počkání, tak věděla, že i toto bude v pořádku. Záleží na kvalitě myšlenek toho kdo kvantové unášení provádí, ale i na kvalitě přesvědčení uložených v podvědomí toho léčeného.

Mám takové zkušenosti s léčením, že na 100 % záleží na tom čemu člověk věří. Naše podvědomí nám skutečně zařídí to, čemu jsme uvěřili. Rychleji je vyléčen člověk, který věří ve své vyléčení a v kvalitní pomoc jak lékařům, tak léčiteli, než ten kdo už předem se programuje negativními myšlenkami k nezdaru. Tam zase pomůže NLP + kvantové unášení, aby se vše rychle vyléčilo a zahojilo.
Prostřednictvím NLP si pacient sám změní své negativní přesvědčení na pozitivní a pak jde jakékoliv léčení rychleji.
A na ty močové cesty je vhodné homeopatikum petroselinum (z petržele), solidago (ze zlatobýlu). A také bylinkové směsi dělané podle Ing. Janči , od pana JUKLA:
Při zánětu moč. měchýře je skvělý APIS (homeopatikum z včelího jedu) .

                                               Přeji krásný leden.

                                                                                           Václava Majorová