Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.
Od naší čtenářky Aleny

Do redakce nám napsala paní Alena, která sice už 11 let žije v cizině, ale stále je čtenářkou Meduňky. Paní Aleně děkujeme za milá slova uznání i za fotku z cyklistických závodů, na kterých jí Meduňka dělala společnost... Přejeme vše dobré, milá Aleno!

                                                                                                           V Asmaře 29.6.2016

Milá Meduňko,

doprovázíš mne mým životem už dlouhá léta a byla jsi mi už tolikrát oporou, za což děkuji všem, kteří se podílejí na její tvorbě. Posledních jedenáct let žiji v zahraničí, a tak jsem odkázána na internetové stránky, za které jsem nesmírně vděčná, ale když navštívím naši zemi, koupim si nebo dostanu od přátel některá čísla Meduňky a s nimi se vracím tam, kde momentálně působím. Tak je to i nyni, toto starší vydáni Meduňky mne doprovází na mém dlouhodobém pobytu v Eritrei v hlavním měste Asmaře a tak posílám pozdrav do redakce a i všem čtenářům v podobě fotografie ze zdejších zavodů v cyklistice, která je zde velmi oblíbeným sportem.

Meduňka je sice staršího data, ale je pro mne tady pokladem, co článek, to perla!

Srdečně vás zdravím do České republiky a přeji stálou inspiraci, dlouhý život a stále více čtenářů tomuto skvělému časopisu!

                                                                                        Alena Maher