Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.
Od naší čtenářky Markéty

Milí čtenáři, jsme rádi, když tvoříte tyto stránky spolu s námi a posíláte nám své fotografie a příspěvky. Čtenářka Markéta nám poslala fotku svého pejska a k tomu přidala hezký dopis. Markétě děkujeme a věříme, že hezké foto i hezká slova potěší i vás...

 

Milá Meduňko!

Možná nejvýstižnější věta na úvod by měla znít : "Jak je důležité v životě nic neodkládat na zítřek..." Již léta jsem čtenářkou Meduňky a většinou mi večer její stránky zpříjemňují moje usínaní. Pak nás každé ráno chodila budit naše Centa, německá krátkosrstá ohařka, které jsme se ujali jako 6ti letého týraného psa. Na její smutné pouti životem jsme byli již osmými majiteli!! Neztratila však důvěru v lidi a její laskavé srdíčko a úžsná povaha nám dělala velkou radost. Loni jsem ji vyfotila jak mi při ranním buzení přináší právě rozečtenou Meduňku. Chtěla jsem Vám tuto fotografii poslat jako veselý příspěvek a právě tím již zmíněným odkládáním se k tomu dostávám až teď, bohužel již ve formě vzpomínky na tuto úžasnou psí dušičku, která dokázala dávat tolik lásky a radosti i když ji do svých šesti let sama nepoznala.
Možná to není fotografie z daleké cesty, ale určitě je z velké životní pouti s pevnou vírou v lásku a spravedlnost.

 Děkuji mnohokrát a přeji hodně úspěchů.

                                                           S láskou Markéta Vajsová