Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.
Já a strach - kniha o vlivu strachu na naše partnerství a život

Vážení čtenáři Meduňky,

rádi bychom vám představili novou duchovní knihu Já strach – kniha o vlivu strachu na naše partnerství a životy, kterou napsala autorka Lada Dvořáková.


Kniha vznikla podle deníku autorky, který si již z absolutní bezmocnosti začala psát 4. prosince roku 2010, v době, kdy autorka prožívala lásku, o které snila celý život a o které si myslela, že nikdy nepřijde.

Přišla. Ale postupem času vypadala zcela jinak, než jak si ji představovala.
Také víte, jaké to je, když se vám vztah bortí před očima? Kdy nerozumíte tomu, proč si píšete takové zprávy a říkáte taková slova, když uvnitř, ve svém srdci nezpochybnitelně cítíte, že byste tak moc rádi říkali a psali něco jiného?

Také jste se neuměli vyznat nejen ve vašem partnerovi, ale ani sami v sobě?
Pokládali jste si otázku: ,,Kdo vlastně jsem?“
V tento jeden chladný večer, se autorka rozhodla podívat svému strachu do očí a vyslechnout si, co jí přišel do života i do vztahu říci.

Kniha je psána formou hovorů s Bohem a věříme, že vám prozáří nejeden krásný večer, dodá více odvahy, zpříjemní chvíle na dovolené či před usnutím.

         Redakce Vydavatelství Kopretina

Pro čtenáře časopisu Meduňka je akční cena knihy Já strach 220,- Kč. Knihu objednávejte na: www.vydavatelstvikopretina.cz, při objednávce zadejte heslo Meduňka.

 

(PR článek)