Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.
Nalezněte svou cestu ke zdraví na veletrhu BIOSTYL - ECOWORLDModerní doba bývá často spojována s nejrůznějšími civilizačními neduhy. Většina z nás trpí častým stresem a hektickým způsobem života. To si vybírá daň na našem duševním ?i tělesném zdraví. Chtěli byste to změnit? Přijďte načerpat inspiraci a sílu na mezinárodní veletrh zdravé výživy, zdravého životního stylu a ekologicky šetrných výrobků BIOSTYL - ECOWORLD, který se nově uskuteční v podzimním termínu 1. - 2. 10.2016 na Výstavišti v Praze - Holešovicích.

Společným jmenovatelem veletrhu je zdravý životní styl, a to nejen ve vztahu k nám samotným, ale i k našemu okolí. Připraveny jsou tipy na aktivní trávení volného času, vylepšení stravovacích návyků i tělesné kondice. Představeny budou rovněž nejnovější environmentální trendy týkající se bezodpadového hospodaření, ochrany životního prostředí, produktů pro vícenásobné využití a mnoho dalšího.

Těšit se můžete na zajímavé expozice vystavovatelů z nejrůznějších segmentů. Získáte zde nejen netradiční tipy, jak si dlouhodobě zlepšit své zdraví i kondici, ale načerpáte ?i informace o přírodních textiliích, ekologicky šetrných produktech, stavbách ?a technologiích tak, abyste i vy mohli přispět k, v dnešní době tolik diskutované, ochraně životního prostředí. Seznámíte se s novinkami z oblasti biopotravin, účinné bylinné, přírodní i bio kosmetiky i potravinových doplňků. Připraveny budou rovněž nabídky agentur orientovaných na pobyty na farmách a statcích za účelem načerpání zážitků ?v klasických venkovských podmínkách, ale i nabídky turistiky zaměřené na poznávání přírodních rezervací, národních parků, CHKO s minimálním škodlivým dopadem cestovního ruchu na tato místa.

Čekají na Vás originální produkty, jako například mražený potravinářský sortiment v bio kvalitě od společnosti eco & organic services s.r.o., a to včetně pizzy - oblíbené pochoutky všech malých i velkých.

Připraveny jsou rovněž praktické přístroje značky Kuvings, které dají zdravému stravování ve Vaší domácnosti zelenou. Přímo na veletrhu bude představena novinka ?v ČR - lis na olej Yden CI, díky kterému si můžete v domácí kuchyni ze semen a ořechů připravit přírodní panenské za studena lisované oleje.

Poznáte bosou obuv simulující chůzi naboso - barefooty, se všemi jejími zdravotními výhodami oproti běžným botám a naučíte se cviky na základy zdravého chodidla spolu s kouzlem a uměním přirozeného běhu.

Na veletrhu můžete začít i s brzkým nákupem vánočních dárků. Maminku, kamarádku či partnerku jistě nadchne překrásná přírodní a bio kosmetika z obchůdku NuSpring. Každý ocení nekonečné benefity kosmetiky z Mrtvého moře, produktů oblíbené Havlíkovy přírodní apoteky, bio české konopné kosmetiky Naturfyt bio a mnoha dalších.

Holešovické Výstaviště však nabízí mnohem víc. Za cenu jednotného vstupného se můžete podívat také na FESTIVAL ZVÍŘAT, v rámci kterého proběhne veletrh krmiv ?a chovatelských potřeb pro domácí zvířata ANIMAL EXPO. Souběžně se také uskuteční intenzivní víkendový program s živými zvířaty při příležitosti SVĚTOVÉHO DNE ZVÍŘAT, dále III. REKORD BULL SRAZ s ambicí pokoření světového rekordu 394 psů z minulého roku, a také absolutně první výstava koček mezinárodní organizace TICA, pořádaná v České republice pod názvem BLACK & WHITE.

Další informace o veletrhu naleznete na webových stránkách www.biostyl.cz.