Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.
Pevonia Botanica - krása z přírody

Krása z přírody
Trendem poslední doby je přírodní kosmetika složená z ingrediencí, které pocházejí přímo z moře, rostlin a minerálů. Seznamte se s jedinečnou americkou přírodní kosmetikou značky Pevonia Botanica, která nabízí celou řadu produktů péče o pleť, jak domácí, tak i salónní péče pro ženy a muže každého věku. Jedná se o oblíbenou značku Dany Morávkové.

Výjimečná péče
Přípravky Pevonia Botanica jsou složeny z nejčistších přírodních ingrediencí. Jejich účinek je umocněn zpracováním, které využívá nejmodernější vědecké a technické poznatky. Výsledkem této spolupráce jsou unikátní produkty, které přináší viditelné výsledky. Výsledkem jsou unikátní produkty, které přináší viditelné výsledky. K takovým patří i nejnovější exkluzivní řada přípravků proti stárnutí s rostlinnými kmenovými buňkami.
Značka nabízí produkty rozdělené do několika řad. Od základních, jako je ošetření suché, citlivé a mastné pokožky, až po přípravky, které řeší specifické problémy pokožky dermatologického charakteru, jako je akné a rosacea. Výrazně je zastoupena řada péče o pleť žen nad padesát let s vysokým podílem kaviárového extraktu. MTen spolu s DNA z lososa, mořským kolagenem a elastinem, kyselinou hyaluronovou a patentovaným komplexem účinných látek Escutox (rostlinnou náhradou Botoxu), staví kosmetiku Pevonia Botanica na výjimečné místo mezi kosmetickými značkami. Salónní péče nabízí celou řadu ošetření obličeje i těla podle potřeb a věku. Produkty této značky je možné zakoupit na www.pevoniaeshop.cz

Svěžest mládí
Za nesmírně důležitou považují vědci v laboratořích Pevonia Botanica i prevenci stárnutí pleti. Efektivní a mládí prodlužující systém přinášejí přípravky řady Power Repair, které viditelně opravují vrásky a předchází vzniku nových, a zároveň působí proti předčasnému stárnutí.  Produkty této řady jsou doslova nabité účinnými látkami jako je mořský elastin, mořská D.N.A. z vajíček růžového lososa, kyselina hyaluronová a mikroemulsifikované vitamíny. Vynikající složkou je rovněž mořský kolagen z kůže a chrupavek ryby Telios, který zlepšuje pevnost a pružnost pleti.

Štít proti stárnutí
Luxusní produkty z řady Lumafirm dodají pokožce mladistvou vitalitu díky rozzáření pokožky a současně výrazně omezují všechny známky stárnutí. Viditelně zpevní pleť, redukují vrásky, působí i proti pigmentovým skvrnám a sjednocují barevný tón pleti. Přípravky byly vytvořeny s využitím nejmodernějších metod pro transport účinných látek do podkoží. Přirozený jas a zlepšení kvality pokožky zajistí účinné složky, jako jsou kolagen působící proti stárnutí a vyhlazující vrásky, diacetyl boldine s okamžitým rozjasňujícím účinkem a kombucha, která zvyšuje pružnost a pevnost pokožky.

Cesta k dokonalosti

Retinol je silný antioxidant, který hraje důležitou roli při ochraně pokožky před nepříznivými vnějšími vlivy a v boji proti stárnutí. Produkty nabízené pod značkou Micro-Retinol pomáhají vyhladit vrásky, minimalizovat póry a perfektně hydratovat. Přípravky jsou vhodné pro všechny typy pleti kromě citlivé a pokožky trpící akné. Díky vědeckému průzkumu v laboratořích Pevonia Botanica došlo k průlomovému vývoji v oblasti retinolové technologie, kvůli kterému se daří nejen překonávat nestabilitu a podráždění, ale který také umožňuje, aby se retinol používal ve vyšších koncentracích, než tomu bylo dosud.

Kaviár pro dokonalou pleť

Kaviárová kosmetika nejen výrazně omlazuje, ale také zpevňuje kontury obličeje a podporuje elasticitu a pevnost pokožky. Hloubkově hydratuje a regeneruje, dodává energii a svěžest. Přípravky řady Myoxy-Caviar přináší jedinečnou koncentraci výtažků nejkvalitnějšího kaviáru a dalších ingrediencí, včetně perlového extraktu. Všechny produkty této řady obsahují také patentovaný komplex účinných látek Escutox pro viditelné zjemnění vrásek, zvýšenou pružnost, lepší okysličení a viditelné omlazení pleti, kterou rovněž chrání a pomáhá obnovit její vnitřní vitalitu.

Kmenové buňky
Naprostou novinkou značky Pevonia je exkluzivní řada přípravků proti stárnutí Stem Cells Phyto-Elite, která je určená pro zralou pleť s výraznými známkami stárnutí. Přípravky obsahují kmenové buňky rostlin kostivalu a argánie. Ty, společně s přídavky retinolu, kolagenu, elastinu, kyseliny hyaluronové a vitamínu C, přináší kompletní řešení všech projevů stárnutí. Pleť je následně vyplněná, hladší, pružnější, hydratovaná, zářivější a mladistvá.

 

Výhody kosmetiky Pevonia Botanica

Nejúčinnější látky pro péči o pleť pocházejí z nejbezpečnějšího zdroje – z přírody. Značka Pevonia je již 20 let předním dodavatelem přírodní kosmetiky pro péči o pleť do vyhlášených salónů i pro profesionály poskytující kosmetické služby po celém světě. Kosmetika je číslem jedna ve spa a wellnes ve Spojených státech, Británii a také v Jižní Americe a Asii – všude získává ocenění
Výrobky Pevonia Botanica jsou bez parabenů, parafínu, lanolínu, alkoholu, syntetických barviv a vůně. V žádné formě není kosmetika Pevonia testována na zvířatech a používá plně recyklovatelné a kompletně biologicky odbouratelné balení.
Více informací na www.pevonia.cz.

 


PR článek