Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.
Technika sankalpa

S Vánoci a začátkem nového roku máme spojena různá přání, s některými z nich nám může účinně pomoci předspánková technika tzv. sankalpa. V její účinky věřil i zkušený bylinář
J. A. Zentrich
, který ji doporučoval i ve svých knihách...Vyzkoušejte ji i vy...

Mezi účinné léčebné techniky s ozdravnými účinky patří kromě meditace a tzv. řízené imaginace také předspánková sugesce, tzv. sankalpa.
Bylinář J. A. Zentrich doporučoval tutu techniku užívat takto: 
Po večerní modlitbě, kdy po ulehnutí na lože cítíme, že jsme na prahu usnutí, třikrát nebo pětkrát opakujeme ústřední myšlenku, např. prosbu o léčivou radu, o zesílené působení boží síly apod. Odpověď nebo jiná reakce přichází nejrůznějším způsobem, odstaví se však zcela určitě, proto vytrváme až do výsledku, byť tento se někdy projeví v poměrně vzdáleném horizontu. Častější je však reakce relativně rychlá, někdy se dostaví dokonce už za pár dnů. I zde končíme modlitbou.