Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.
Archetypální rozbor

Stále se potýkáte se stejými problémy? Nedaří se vám v tom, co děláte? Zkuste si nechat udělat rozbor dle svého archetypu. Třeba zjistíte, že to, co je vaší okrajovou záležitostí by mohlo být vaším přínosným a výnosným oborem.

Archetypální poradkyně: JUDITA PESCHLOVÁ
 
Zajímá se o svět archetypů a jejich praktické využití pro každého jedince a jeho život již řadu let. Absolvovala 5-letý akreditovaný psychoterapeutický výcvik, psychoterapeutickou soukromou fakultu, také dvouletý certifikovaný výcvik systemických, firemních a rodinných konstelací. Prošla též mnohými certifikovanými kurzy různých terapeutických směrů, škol a neverbálních technik, EFT, SRT, RUŠ, andělské terapie (je první praktikující držitelkou certifikátu ATP terapeuta andělské terapie v Čechách i na Slovensku). Více než čtvrtstoletí pracuje s hlubší úrovní tarotových karet, kromě jiného rovněž z hlediska archetypů, archetypálních příběhů, mýtů a legend. Věnuje se taktéž andělské kresbě a písmu, osobnímu i týmovému firemnímu poradenství, přednáší, publikuje, píše knihy i návody ke kartám, mandalám, runám apod. Překládá z vícera jazyků v oblasti týkající se spirituální roviny bytí. 26 let vede semináře s Tarotem, archetypy, Symbolonem, andělskou terapií a léčením. Založila první pražský Klub Tarotu, Klub andělské terapie a pro ženy (i muže) v partnerské krizi Klub zhrzených žen, zorganizovala První evropský andělský den v Praze.
Čím vás může archetypální osobní rozbor obohatit?
Ukáže vám především v jakémsi „čitelném“ panoptiku vaše vlastní archetypy, s nimiž jste se narodili na tento náš nádherný svět. Proto je k jeho vyhotovení potřebné celé vaše jméno, které právě používáte, a datum vašeho narození. Hodina a místo nejsou nutné.  
Archetypální rozbor vám pomůže lépe se orientovat v labyrintu jak své duše, tak i mysli a ducha, také však v bludišti svých potíží a v houštinách svých každodenních i specifických starostí. Skrze něj poznáte lépe sami sebe a rovněž tajemství důležitých aspektů vašeho současného života, pokud však budete chtít archetypální rozbor svého posledního minulého života, tak samozřejmě i toho, což je však záležitost speciálního rozboru nezávislého na tom klasickém.
Pokud si nevíte rady s určitými problémy v životě a běžnými metodami je jaksi nedovedete ani vyřešit, ani se jich zbavit, možná vám pohled na jeviště, na němž vaše vlastní archetypy, části vašeho já, hrají nejdůležitější scénář vašeho života, pomůže najít cestu i východisko. Prostřednictvím archetypálního rozboru je možné také rozlousknou záhady vašich nefunkčních vztahů (s kýmkoli, nikoli pouze s rodiči, dětmi, sourozenci, partnerem, kolegy, přáteli, zákazníky atd.), nasměřovat se na tu pravou kariéru, studium, pohledět na příčiny narušeného zdraví, rozhádané rodiny, problémy ve výchově dětí, v péči o sebe či o druhé, na důvody potíží ve finanční oblasti, na neschopnost překročit určitou laťku. Seznámení s vašimi archetypy dřímajícími ve vašem nitru poodhalí příčiny opakovaně se vyskytujících problémů stejného nebo podobného druhu.
Pokud chcete získat zpět svou sílu, sebejistotu, rozhodnost, energii, odvahu a kuráž, moudrost, vnitřní klid a životní harmonii, lásku, štěstí, hojnost, fyzickou, psychickou i emoční pohodu, vaše archetypy se mohou stát skvělým ukazatelem, jak na to. Trápí-li vás dlouhodobé, chronické nebo vrozené onemocnění, vaše vnitřní bloky vám brání dostat se dál a výš, provází-li vás často namísto smělosti spíš strach, či dokonce trpíte jistými traumaty nebo fobiemi, prostřednictvím archetypů můžeme společně vypátrat, proč vlastně.  
Archetypy vám umožní nahlédnout do mystéria toho, kým jste, a kým jste byli, jací jste, co jste si jako základ i „nadstavbu“ přinesli do současného života
Dozvíte se tedy, jaký archetyp je pro vás nejstěžejnější, nejvýraznější, který nejvíc zatěžuje vaše bytí v negativním významu, a ze kterého můžete nejvíc čerpat pro jeho zkvalitnění.

Objednávka rozboru zde.