Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.

Knihovnička Meduňky

prvníprvní123další sadaposlední

Víte, že "zelený zázrak" - KAPUSTA - patří mezi zeleninu s největším obsahem vitamínů? Zároveň však bývá - zcela neprávem - trochu opomíjená...
Jako víkendovou inspiraci nabízíme tři recepty z meduňkové edice - z knihy Babiččino kuchařské umění od M. Šebestové.

Publikováno: 19.1.2019 6:00:00

Po vánočních a novoročních hodech možná oceníme jednodušší a lehčí pokrmy, co třeba něco dobrého z rýže? Vyzkoušejte některý z méně známých rýžových receptů z knihy M. Šebestové Babiččino kuchyřské umění, která vyšla v edici Knihovnička Meduňky... Přejeme dobrou chuť!

Publikováno: 11.1.2019 6:00:00

Milé čtenářky, už jste se zamýšlely nad tím, jaký archetyp odpovídá vaší osobnosti? Cennou inspirací pro vás může být zatím poslední titul meduňkové knihovničky, kniha Judity Peschlové Síla příběhů - Pozitivní ženské archetypy. Autorka vysvětluje za mnoha zajímavých příkladech působení určitých vzorců = archetypů v našem životě a radí, jak můžeme do svého života přivést témata a obsahy, které si vybereme a se kterými se chceme identifikovat.
Knihu získáte přes náš- eshop.

Publikováno: 10.1.2019 6:14:49
Rubrika: Knihovnička do roku 2013

Pokud na konci roku přemýšlíte, co udělat v nastávajícím roce lépe a jinak, můžete vyzkoušet třeba archetypální terapii podle návodu, který najdete v knize Judity Peschlové Síla příběhů - Pozitivní ženské archetypy. Kniha vyšla nedávno v edici Knihovnička Meduňky.
V každém případě všem přejeme, aby našli svůj pravý archetyp a dobře vykročili do nového roku!

Publikováno: 31.12.2018 6:00:00
Rubrika: Knihovnička do roku 2013

Jako druhou ukázku z nové knihy Síla příběhů - Pozitivní ženské archetypy od Judity Peschlové vybíráme příběh z reálného života, na němž autorka demostruje možnost změny archetypu oběti. Kniha je velmi inspirativní a může v našich životech nastartovat zajímavé a a důležité pozitivní změny. Věnujte ji proto svým milým a blízkým ženám jako pěkný a užitečný vánoční dárek... 
Knihu i další tituly z meduňkové edice získáte přes náš e-shop.

Publikováno: 15.12.2018 6:00:00

Odpověd najdete v knize Babiččino kuchařské umění od Marcely Šebestové, která nedávno vyšla v meduňkové edici - tyto recepty můžete hned vyzkoušet.
Jejich výhodou je, že jsou osvědčené a vycházejí z jednoduchých a dostupných surovin.

Publikováno: 9.12.2018 6:00:00

Recepty našich babiček - jednoduché, vyzkoušené a dobré - najdete v knížce Babiččino kuchařské umění, kterou vydala edice Knihovnička Meduňky. Listopadové a prosincové krátké dny přímo zvou k posezení u horkého voňavého čaje - a k němu se jistě bude hodit některá z těchto babiččiných dobrot...

Publikováno: 29.11.2018 6:00:00

Knížka Antonie Krzemieňové STŘÍPKY, která nedávno vyšla v meduňkové edici a můžete ji získat přes náš e-shop, vypráví s velkou otevřeností o osobní cestě, kterou musela autorka ujít, aby našla ztracené zdraví i duševní vyrovnanost...

Publikováno: 12.10.2018 6:00:00
Rubrika: Knihovnička do roku 2013

STŘÍPKY - nová kniha z meduňkové edice rozhodně stojí za přečtení. Její autorka, naše spolupracovnice Tonička Krzemieňová v ní s velkou dávkou upřímnosti a otevřenosti popisuje svou osobní cestu, která vedla před různé peripetie od nemoci až ke zdraví. Autorka se na této nelehké cestě mnoho naučila a o své nabyté zkušenosti se chce s námi, čtenáři, podělit.

Publikováno: 12.9.2018 6:00:00
Rubrika: Knihovnička do roku 2013

40. titulem edice Knihovnička Meduňky je kniha Antonie Krzemieňové s půvabným názvem STŘÍPKY. Autorka, terapeutka a spisovatelka (např. cyklus Síla myšlenky I-IV, dvojknihy Tělo napoví a knihy Pohádkový tábor i řada článků pro Meduňku) v ní popisuje s velkou otevřeností svůj životní příběh a svou cestu od nemoci ke zdraví.
Knihu získáte přes náš e-shop nebo na stáncích PNS.

Publikováno: 30.8.2018 6:00:00
Rubrika: Knihovnička do roku 2013
prvníprvní123další sadaposlední