Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.

Placená inzerce

prvníprvní123prvníprvníVeletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018
- letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY PRAGUE 2018


9. – 11. 11. 2018, Výstaviště Holešovice Praha 7

Publikováno: 3.10.2018 8:55:02
Kategorie: Placená inzerce
Rubrika: PR

Chcete zažít jedinečný lázeňský pobyt zaměřený na harmonizaci čaker?

Být jen sám sebou, tady a teď, vnímat své tělo, začít pracovat na duševním zdraví i fyzické pohodě…to vše a ještě více vám umožní nový unikátní pobyt Práce s čakrami v lázních Slatinice u Olomouce.

Publikováno: 2.9.2017 8:07:53
Kategorie: Placená inzerce
Rubrika: PR

Proč se nemůžeme hnout z místa

Sedím ve velmi tmavé místnosti, mám problém rozeznat obrysy předmětů. Všude cítím smrdutý puch pocházející ze směsi vlhka, plísně, výkalů a zahnívajících tkání. Není mi ještě ani sedmnáct. Ležím bezvládně na troše mokré, plesnivé slámy a bokem se opírám o chladnou kamennou zeď. Rozedraná zápěstí mám spoutaná těžkými železnými okovy. Bezkrevné ruce mi visí ve vzduchu, připoutané velkým železným řetězem ke kruhu ukotvenému v kamenné zdi. Nechce se mi žít. Nemám už sílu ani vůli bojovat.

Publikováno: 9.6.2017 19:00:00
Kategorie: Placená inzerce
Rubrika: PRModerní doba bývá často spojována s nejrůznějšími civilizačními neduhy. Většina z nás trpí častým stresem a hektickým způsobem života. To si vybírá daň na našem duševním ?i tělesném zdraví. Chtěli byste to změnit? Přijďte načerpat inspiraci a sílu na mezinárodní veletrh zdravé výživy, zdravého životního stylu a ekologicky šetrných výrobků BIOSTYL - ECOWORLD, který se nově uskuteční v podzimním termínu 1. - 2. 10.2016 na Výstavišti v Praze - Holešovicích.

Publikováno: 19.8.2016 7:00:00
Kategorie: Placená inzerce
Rubrika: PR

Vážení čtenáři Meduňky,

rádi bychom vám představili novou duchovní knihu Já strach – kniha o vlivu strachu na naše partnerství a životy, kterou napsala autorka Lada Dvořáková.

Publikováno: 14.4.2016 0:41:31
Kategorie: Placená inzerce
Rubrika: PR
Publikováno: 12.4.2016 19:49:50
Kategorie: Placená inzerce
Rubrika: PR

Katka Hari Kaur Černá je organizátorkou letošního ročníku Tréninku pro učitele Kundalini jógy podle Yogi Bhajana, vedený Kaiem Michaelisem z Německa a pořádaný Školou kundalini jógy. Školu kundalini jógy založila Guru Sansar Kaur Magda Matušková spolu s Radkou Matuškovou v roce 2010 a od roku 2011 organizuje Trénink pro učitele 1. stupně. V loňském roce byl Trénink akreditován Ministerstvem školstvý a tělovýchovy.

Co pro Katku Hari Kaur znamená Kundalini jóga a proč a jak se stala učitelkou?

Publikováno: 8.4.2016 17:14:15
Kategorie: Placená inzerce

V poslední době se v českých knihkupectvích skoro „roztrhl pytel“ s knihami, které jsou věnovány pochopení, budování a obnově ženství. Čtenářky tak mohou sahat po cyklických textech, běhat s vlky, nořit se do hlubin temných lun – anebo také sáhnout po knize Cesta císařovny, jež je založena na nejstarší světové kulturní a lékařské tradici – na tradiční čínské medicíně z doby před několika tisíci lety.

Publikováno: 11.2.2016 7:00:00
Kategorie: Placená inzerce
Rubrika: PR

Vůně v nás vyvolávají vzpomínky- příjemné i nepříjemné.
Je zajímavé, že málokdo si pamatuje, co jsme kdy komu řekli, ale spousta lidí si pamatuje, jak se vedle nás cítili.
A to nejen emočně, ale i doslova nás cítili. Každého z nás přitahuje jiná vůně, jiný pach.
Podvědomí pracuje za nás, aniž bychom si to uvědomovali, ukládá vzpomínky na vůně, když cestujeme, pracujeme a žijeme.

Publikováno: 27.5.2015 7:00:00
Kategorie: Placená inzerce
Rubrika: PR

Krása z přírody
Trendem poslední doby je přírodní kosmetika složená z ingrediencí, které pocházejí přímo z moře, rostlin a minerálů. Seznamte se s jedinečnou americkou přírodní kosmetikou značky Pevonia Botanica, která nabízí celou řadu produktů péče o pleť, jak domácí, tak i salónní péče pro ženy a muže každého věku. Jedná se o oblíbenou značku Dany Morávkové.

Publikováno: 24.4.2015 7:00:00
Kategorie: Placená inzerce
Rubrika: PR
prvníprvní123prvníprvní