Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.

Aktuality

prvníprvní123další sadaposlední

Z aktuálního čísla MEDUŇKY, které je stále ke koupi na stáncích PNS, vybíráme ukázku z článku Lucie Polákové o mentálním léčení podle Clemense Kubyho... 

Publikováno: 13.11.2018 6:00:00
Kategorie: Aktuality

Jak bychom měli přizpůsobit naši stravu postupujícímu času? Můžeme stravou aspoň částečně následky stárnutí zmírnit? Odpovědi na tyto i další otázky najdete v článku MUDr. Vladimíry Strnadelové a Jana Zerzána, který je součástí aktuálního čísla MEDUŇKY, v němž se podrobně věnujeme tématu ANTI-AGING...

Publikováno: 6.11.2018 6:00:00
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci

Nastává předposlední měsíc tohoto kalendářního roku a s  jeho začátkem je tady pro vás opět horoskop od našeho spolupracovníka Pavla Hanzala.
Přejeme dobré vykročení do nového měsíce!

Publikováno: 1.11.2018 6:00:00
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci

Z nového čísla MEDUŇKY, které si ode dneška můžete zakoupit na stáncích PNS i ve vybraných prodejnách, vybíráme ukázku z rozsáhlého úvodního rozhovoru Věry Keilové s prof. Evou Topinkovou.
Listopadová Meduňka, věnovaná anti-agingu, je plná důležitých, zajímavých a inspirativních informací a rozhodně stojí za přečtení!

Publikováno: 31.10.2018 6:00:00
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci

Nová Meduňka právě vychází a koupit si ji můžete už od zítřka!
V hlavním tématu se tentokrát věnujeme ANTI-AGINGU neboli umění zdravě a moudře stárnout - a nestárnout zbytečně víc, než je přirozené. Dozvíte se spoustu praktických informací, které můžete ihned ve svém každodenním životě uplatnit, a také nabízíme řadu podnětů pro dlouhodobější inspiraci k práci na sobě.

Publikováno: 30.10.2018 10:43:30
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci

Umyl sis ruce? Pozor, ať si nezamažeš ty nové šaty. Neskákej do louží! Vyhni se tomu blátu…“Poznáváte sebe, zodpovědné rodiče, kteří se snaží pro dobro a zdraví svých dětí co nejvíce eliminovat jejich styk s domácí i venkovní špínou? Představa velkého množství bacilů, virů i ostatních nebezpečných mikroskopických tvorů nám v hlavě udržuje trvale blikající kontrolku nad jejich čistotou. Z aktuálného říjnového čísla MEDUŇKY vybíráme ukázku z článku Markéty Kunzové...

 

Publikováno: 23.10.2018 6:00:00
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci

Za tímto sugestivním názvem se skrývá článek terapeutky Jarmily Skopalové, uveřejněný v aktuálním říjnovém čísle Meduňky. Hlavní téma tohoto čísla jsme věnovali ŽENÁM a tento článek se věnuje otázkám ženského sebevědomí a sebehodnocení. Nabízíme ukázku...

Publikováno: 16.10.2018 6:00:00
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci

Druhá říjnová sobota se již tradičně slaví jako Světový den hospice a paliativní péče. Letos tento den připadá na 13. října a Česká republika bude jednou z mnoha zemí, jež se opět zapojí do oslav tohoto dne. V Česku v současné době funguje celkem šestnáct lůžkových hospiců, v posledních letech se také postupně rozšiřuje síť mobilních hospiců.

Publikováno: 13.10.2018 6:00:00
Kategorie: Aktuality

Na letošní 10. říjen připadá Světový den zraku. U této příležitosti odborníci připomínají, jak důležitou roli v péči o zdraví očí hrají preventivní prohlídky. Přestože česká oftalmologie je na velice vysoké úrovni, k očnímu lékaři chodí pravidelně méně než třetina Čechů.

 

Publikováno: 10.10.2018 6:00:00
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci

Titulní rozhovor říjnového čísla je věnovaný duchovní léčitelce a učitelce Jožce Wenkeové, která se svými pomocnicemi učí své "žáky" - klienty, jak se dopracovat ke skutečným - duchovním přičinám nemocí... Tento rozsáhlý rozhovor skutečně stojí za přečtení, nabízíme ukázku, celý si můžete přečíst v aktuálním čísle Meduňky.

Publikováno: 9.10.2018 6:00:00
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci
prvníprvní123další sadaposlední