Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.

Aktuality

prvnípředchozí sada2829prvníprvní

Listopadová Meduňka je tady pro vás, milí čtenáři a přináší opět zajímavé informace, kromě jiného také článek o aktuálním problému potravinových intolerancí. Co znamená potravinová intolerance, jaké jsou příčiny a možnosti léčby, vysvětluje zkušená lékařka MUDr. Zina Kaucká z Homeopatické kliniky v Praze 6.    

Publikováno: 30.10.2013 11:48:00
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci

                             Milí čtenáři a příznivci naší milé Meduňky,

právě dnes vychází už listopadové číslo! Je opět plné zajímavých a užitečných informací, rad i podnětů pro inspiraci. Velký prostor tentokrát věnujeme naší kolegyni a kamarádce, šéfredaktorce Meduňky Iloně Manolevské, která nás bohužel po dlouhé nemoci opustila 1. září. Vzpomínají na ni léčitelé, kolegové a spolupracovníci...
a pokud vás zajímá životní příběh této neobyčejnéé novinářky a její cesta k alternativní medicíně, nabízíme vám jako ukázku část rozhovoru, který s Ilonkou před časem připravil Miloš Matula.

Zítra najdete na webu další ukázku ze zajímavých listopadových článků...

 

 

Publikováno: 29.10.2013 12:26:12
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci

PRO INSPIRACI:
Některé mladé lidi baví kromě internetu, facebooku a večírků i jiné věci. A že to může být zdravý životní styl, vaření, chuť poznávat jiné kultury si můžete být jisti. Kupodivu. Naštěstí.

Publikováno: 25.10.2013 12:42:57
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci

V nové edici Prožité osudy nedávno vyšla kniha Oliny Táborské Hodně drahá tchyně. Děj této novely vzbuzuje různé emoce. Tématem je lidská chamtivost a bezohlednost, konkrétně zájezdy pořádané "podnikateli", kterým se říká ŠMEJDI a kteří na "předváděcích akcích" zneužívají důvěru bezbranných seniorů.
Knihu získáte prostřednictvím našeho e-shopu.

Publikováno: 10.10.2013 14:17:54
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci

Jablečný mošt a moučníky provoní Hostětín. Jablečná slavnost již podvanácté!

Vůně jablečných moučníků, chuť jablečného moštu, hudba, ukázky řemesel, hry pro děti, divadlo a především pohoda a dobrá nálada - to vás čeká v Hostětíně v neděli  29. září 2013.

Publikováno: 26.9.2013 12:23:19
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci

Vážení čtenáři,
na stáncích PNS si můžete koupit sešit plný křížovek, sudoku a hádanek LUŠTĚNÍ S MEDUŇKOU. Nenechte svou mysl zahálet a luštěte s námi!

Publikováno: 12.9.2013 12:29:15
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci

Následující článek o využití metody EFT pro nás připravila Zdena Katayama, ředitelka Institutu  energetické psychologie. O metodě ETF se můžete dozvědět více na přednášce, kterou paní Zdena prosloví v rámci cyklu SALOCO dne 11. září od 17 hodin v Městské knihovně v Praze na Mariánském náměstí.

Publikováno: 4.9.2013 12:28:54
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Saloco

Včera, 1. září 2013 kolem 13 hodiny zemřela po dlouhé nemoci šéfredaktorka Meduňky Ilona Manolevská.

Publikováno: 2.9.2013 14:00:31
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Saloco

Brněnské středisko zdraví, duchovní ekologie, informační medicíny a terapie, pořádá přednášky a sympozia na téma "Cesta ke zdraví". Touto cestou musí projít každý sám. Klasická a celostní medicína mu v tom mohou jen pomoci. Zatímco klasická medicína léčí příznaky a důsledky nemocí, celostní medicína léčí její příčiny, a to přírodními léčebnými prostředky.

Publikováno: 29.8.2013 11:02:02
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci

Milí čtenáři a příznivci Meduňky, dnes vyšlo zářijové číslo našeho časopisu!
Najdete v něm opět řadu zajímavých a inspirativních článků a my věříme, že si každý z vás vybere téma, které je pro něj právě teď důležité...
Téma zářijové Meduňky věnujeme otázkám seberozvoje a vzdělávání - učíme se přece stále, denně a po celý život...Přečtěte si ukázku z článku naší spolupracovnice, astropsycholožky Mgr. Marie Hlávkové, PhD. o tom, co všechno se mohou vnímaví rodiče dozvědět při výkladu horoskopu svého dítěte...
Celý článek najdete v nové Meduňce. 

Publikováno: 27.8.2013 19:08:21
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci
prvnípředchozí sada2829prvníprvní