Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.

Knihovnička Meduňky

prvníprvní123další sadaposlední

Uvažujete, co o víkendu uvařit? Zkuste některou z variant bramborového guláše podle receptů z Bramborové kuchařky od Marcely Šebestové, která je jedním z oblíbených titulů meduňkové knihovničky...

Publikováno: 24.3.2018 6:00:00
Rubrika: Knihovnička do roku 2013

Milí přátelé, ode dneška za týden začíná JARO! A to je správný čas pro to, abychom se začali věnovat svým zahradám, zahrádkám nebo třeba záhonkům na balkonech... Pokud jste se rozhodli, že letos to zkusíte trochu jinak, může se vám hodit nová kniha z naší edice Zahrádkářem vědomě, s podtitulem Jak si jednoduše vytvořit léčivou a jedlou zahradu. Autorka knihy, bylinářka Simona Procházková, nabízí mnoho praktických rad a vychází z osvědčené moudrosti našich předků.  Knihu získáte přes náš e-shop a na stáncích PNS. 


Publikováno: 14.3.2018 6:00:00
Rubrika: Knihovnička do roku 2013

Občas není špatné si připomenout "obyčejné" recepty  z klasické lidové kuchyně. Dobroty našich předků jsou prostě stále dobré... Vyzkoušejte - a jistě nebudete litovat! Dobrou chuť s kuchařkou do Marcely Šebestové.
(Pokud jste milovníky jídel z brambor, tuto knihu plnou receptů si můžete koupit přes náš e- shop...)

Publikováno: 4.3.2018 6:00:00
Rubrika: Knihovnička do roku 2013

Nabízíme první ukázklu z knihy Simony Procházkové Zahrádkářem vědomě s podtitulem návod, jak si jednoduše vytvořit léčivou a jedlou zahradu. Kniha je už 38. titulem meduňkové edice! Najdete v ní mnoho zajímavých informací i praktických rad týkajících se zdravé půdy, přírodních hnojiv a postřiků, léčivých u divokých bylin i živočichů žijících v zahradě. Autorka se inspiruje moudrostí našich předků i některými jejich recepturami.

Publikováno: 3.3.2018 6:00:00
Rubrika: Knihovnička do roku 2013

S příchodem března je tady nový titul z edice Knihovnička Meduňky. Zakoupit ho můžete na novinových stáncích PNS, kam běžně chodíte pro Meduňku, nebo na našem e- shopu

Publikováno: 2.3.2018 9:03:31

V edici Knihovnička Meduňky vycházejí zajímavé tituly. Nabízíme další ukázku ze zatím nejnovější knihy, jejíž autorkou je lektorka jógy  a naše spolupracovnice Dita Lyner, název Radost, hojnost, prosperita s jógou vědomí napovídá, čemu se autorka věnovala na co je kniha zaměřena. Objevíte v ní  řadu cvičení, meditací a dalších technik ze systému "jógy vědomí",  s jejichž pomocí můžeme přivolat do svého života radost, najít své životní poslání nebo změnit stav nedostatku či chudoby v prosperitu. Knihu získáte přes náš e-shop.

 

Publikováno: 14.2.2018 6:00:00
Rubrika: Knihovnička do roku 2013

Už jste četli nejnovější knihu naší spolupracovnice, zkušené lektorky jógy DITY LYNER? Kniha Radost, hojnost, prosperita s jógou vědomí vyšla nedávno v meduňkové edici, objevíte v ní  řadu cvičení, meditací a dalších technik ze systému "jógy vědomí",  s jejichž pomocí můžeme přivolat do svého života radost, najít své životní poslání nebo změnit stav nedostatku či chudoby v prosperitu. Vybíráme ukázku s Desatera prosperity, které kromě jiného také najdete v této zajímavé knize...
Knihu získáte přes náš e-shop.

 

Publikováno: 19.1.2018 6:00:00
Rubrika: Knihovnička do roku 2013

V edici Knihovnička Meduňky vychází další, už 37. titul – kniha Dity Lyner s přitažlivým názvem Radost, hojnost, prosperita s jógou vědomí.
Autorka je zkušenou lektorkou kundaliní jógy (neboli jógy vědomí), pro naši edici už před časem připravila dvě knihy, které se setkaly s velkým zájmem čtenářů a především čtenářek.
Novou knihu od Dity zakoupíte na stáncích PNS nebo přes náš e-shop. 

 

Publikováno: 3.12.2017 6:00:00
Rubrika: Knihovnička do roku 2013

Pokud hledáte jemnou, a přitom účinnou metodu k léčení rozmanitých potíží, velmi dobrou volbou mohou být australské květové esence. Seznámit se s nimi můžete díky celmi zajímavé a čtivé knize Stanislavy Marešové (odborná spolupráce Martina Smíšková).
Tato kniha vyšla v meduňkové edici, zakoupíte ji přes náš e-shop.

Publikováno: 26.11.2017 6:00:00
Rubrika: Knihovnička do roku 2013

Tato neobyčejně zajímavá a užitečná kniha Mgr. Stanislavy Marešové je už 36. titulem edice Knihovnička Meduňky. Autorka nabízí velmi podrobné, ale zároveň zcela srozumitelné informace o jednotlivých esencích a vysvětluje, pro jaký typ problémů jsou vhodné. Nabízíme ukázku...
Knihu získáte přes náš e-shop nebo na stáncích PNS.

Publikováno: 27.9.2017 6:00:00
Rubrika: Knihovnička do roku 2013
prvníprvní123další sadaposlední