Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.

Články

Zde naleznete jednotlivé články

prvníprvní123další sadaposlední

Vážení čtenáři, přejeme Vám i Vašim blízkým za redakci Meduňky krásné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do roku 2016. Děkujeme za Vaši přízeň

Publikováno: 22.12.2015 9:19:17
Kategorie: Meduňka informuje

Nevíte, co nadělit pod stromeček svým blízkým?

Na e-shopu Meduňky můžete zakoupit dárky, které obdarovaného jistě potěší. Během posledního roku jsme značně rozšířili sortiment hlavně o další značky přírodní kosmetiky, dekorativní kosmetiku a nově jsme zařadili vitamíny a potravinové doplňky, nebo kategorii “Pro chvíle pohody”, kde najdete mimo jiné přírodní aroma vosky od českého výrobce.
Do našeho e-shopu zařazujeme pouze ověřené výrobky, se kterými máme sami dobré zkušenosti a neváhali bychom je doporučit svým blízkým.

Publikováno: 3.12.2015 9:50:47
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci

Vážení přátelé, rok 2015 se nám pomalu chýlí ke konci a brzy si opět budeme zvykat na psaní nového letopočtu s šestkou na konci. Pevně věříme, že ten příští rok přinese hodně pozitivních věcí. Připravili jsme pro vás nového Astroprůvodce, tentokrát v šikovné kapesní velikosti, abyste ho mohli nosit stále s sebou. Doufáme, že se Vám bude líbit stejně, jako nám v redakci a stane se Vaším společníkem a rádcem pro každý den-

Publikováno: 22.11.2015 18:34:41

16.9 proběhla historicky první Meduňčina vycházka po Praze. Jak dopadla a co všechno jsme viděli si můžete přečíst v tomto článku. Fotoreportáž pak najdete na našem facebooku.

Publikováno: 6.10.2015 17:15:45
Kategorie: Cestování
Rubrika: Cesty s Meduňkou

Květová girlanda z košíčků na mufiny

Kdo by neměl rád mufiny. Dají se připravit naslano i nasladko a při jejich pečení se fantazii meze nekladou.

Podívejte, jak krásné květy je možné snadno z papírových košíčků vyrobit se svými dětmi.

 

Publikováno: 30.9.2015 10:36:21
Kategorie: Rodina
Rubrika: Děti

Ve středu 16.9. proběhla historicky první Meduňčina procházka Prahou. A protože téma této procházky bylo "Praha, město věčné Bohyně", sešla se skupinka dam spolu s jedním pánem. A co jsme všechno viděli?

 

 

 

Publikováno: 18.9.2015 10:48:32
Kategorie: Meduňka informuje

V září proběhne první z Medunčiných středečních vycházek po Praze. Pojďte se k nám přidat, poznat neznámá a skrytá místa Prahy jako Bohyně a seznámit se s podobně smýšlejícími lidmi. Vezměte s sebou další spřízněné duše. Průvodcem nám bude naše oblíbená autorka Judita Peschlová

Publikováno: 2.9.2015 10:36:19
Kategorie: Cestování
Rubrika: Cesty s Meduňkou

Nemoci zdravotnictví - příběhy pacientů. To je název již 28. titulu Knihovničky Meduňky, kterou pro vás napsal MUDr. Rudolf Zemek, autor v naší republice ojedinělých knížek jako je Migréna a Tinitus nebo Alternativní léčba nádorů. Tentokrát se můžeme těšit na autorovo čtivé vyprávění vycházející z mnoha let strávených ve zdravotnictví, které nám přinese ponaučení a občas i úsměv na rtech. A možná, že v některém z příběhů naleznete i odpověď na svá trápení.

 

Přinášíme Vám ukázku v podobě jednoho příběhu.

Publikováno: 26.8.2015 11:13:51

Chystáte se uvařit nebo upéct něco odbrého, ale chybí Vám inspirace?

Třeba Vás zaujme náš recept týdne. Recepty se snažíme vybírat tak, aby se daly připravit ze sezónních potravin a čerstvých bylinek.

Publikováno: 24.7.2015 16:13:50
Rubrika: Rady a recepty nové
prvníprvní123další sadaposlední