Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.

Knihovnička Meduňky

prvnípředchozí sada456další sadaposlední

36. titulem edice Knihovnička Meduňky je kniha Mgr. Stanislavy Marešové Australské květové esence pro harmonii těla i duše (odborná spolupráce Martina Smíšková). Květové esence se k léčení používaly odpradávna, znovu tuto metodu oživil ve 30. letech 20. století E. Bach s použitím anglických bylin.

KNIHU ZAKOUPÍTE VE STÁNCÍCH PNS NEBO PŘES NÁŠ E-SHOP.

Publikováno: 6.9.2017 6:00:00
Rubrika: Knihovnička do roku 2013

O tom, že pro zdraví a dobré fungování našeho organismu potřebujeme vitaminy, už jistě nikdo nepochybuje. Jenže i toto zdánlivě jasné téma je předmětem výzkumů, debat a protichůdných názorů... Jak je to tedy s těmi vitaminy?
Fundovanou odpověď najdete v knize naší spolupracovnice prof. Anny Strunecké, kterou nedávno vydala edice Knihovnička Meduňky. V následující ukázce se věnuje účinkům vitaminů B15 a B 16. 

Publikováno: 8.7.2017 6:00:00
Rubrika: Knihovnička do roku 2013

Nejnovějším titulem edice KNIHOVNIČKA MEDUŇKY je kniha prof. Anny Strunecké Jak nám můžou pomáhat i škodit minerály a vitamíny. Autorka nabízí řadu užitečných, zajímavých a fundovaných informací. Vybrali jsme ukázku, týkající se souvislosti mezi rtutí a zvyšujícím se výskytem poruch autistického spektra...
Knihu získáte přes náš e-shop.

Publikováno: 12.6.2017 10:00:20
Rubrika: Knihovnička do roku 2013

Spolu s novou červnovou Meduňkou vychází i nová Knihovnička Meduňky. Jedná se již o 35. titul z této edice. Věříme, že si najde místo i ve Vaší knihovně a najedete v ní cenné informace. Knihu zakoupíte na stáncích PNS nebo na našem e-shopu

Publikováno: 1.6.2017 22:04:25

V edici Knihovnička Meduňky právě vychází už 35. titu - kniha naší spolupracovnice, vědkyně prof. RNDr. Anny Strunecké, DrSc., Jak nám můžou pomáhat i škodit minerály a vitaminy. Autorka v ní vysvětluje, proč potřebujeme pro zdraví jednotlivé vitaminy a minerály, co znamená jejich doporučená denní dávka, jak se v tomto ohledu liší potřeby žen a mužů, informuje o přírodních zdrojích vitaminů a minerálů a upozorňuje na některá rizika. Knihu získáte na stáncích PNS nebo přes náš e-shop.

Publikováno: 26.5.2017 6:00:00
Rubrika: Knihovnička do roku 2013

Vysokým krevním tlakem trpí velmi mnoho lidí, tento problém může mít pro náš zdravotní stav vážné následky (cévní mozkové příhod, infarkty atd.), proto je třeba mu věnovat zvýšenou pozornost. Řadu užitečných rad nabízí naše spolupracovnice Simona Procházková ve své knize Když ženy rozkvetou...
(Kniha vyšla v edici Knihovnička Meduňky, můžete získat přes náš e-shop).

Publikováno: 12.5.2017 6:00:00
Rubrika: Knihovnička do roku 2013

Květen je považován za měsíc lásky a vztahů, bohužel ke vztahům patří i jejich bolestná stránka - rozchody. Tímto tématem se zabývá v zatím nejnovější knize, kterou vydala Knihovnička Meduňky, autorka Markéta Vostrá. Kniha je dobrým průvodcem pro každého, kdo právě prochází tímto složitým obdobím.
Knihu získáte přes náš e-shop.    

Publikováno: 3.5.2017 6:00:00
Rubrika: Knihovnička do roku 2013

Kniha vyšla v edici Knihovnička Meduňky, získáte ji přes náš e-shop nebo na stáncích PNS. Autorka - zkušená kartářka a vědma, vychází se svých bohatých zkušeností s klientkami a klienty a shrnuje toto poznání do jednotlivých kapitol, které jsou čtivé, a přitom moudré, a obsahují inspiraci pro každého, kdo právě prochází tímto nesnadným životním obdobím.    

Publikováno: 31.3.2017 6:00:00
Rubrika: Knihovnička do roku 2013

V edici Knihovnička Meduňky vyšel další titul: naše spolupracovnice Markéta Vostrá napsala skvělou knihu Jak rozchodit rozchody, kterou ocení každý, kdo tímto životním obdobím procházel či právě prochází. Autorka v knize uplatňuje mnoho zkušeností ze své bohaté praxe - je odbornicí na výklad tarotu. Knihu získáte na stáncích PNS nebo přes náš e-shop. 

Publikováno: 10.3.2017 12:17:59
Rubrika: Knihovnička do roku 2013

Právě v tento čas nám vládne znamení Ryb. Říká se, že je to nejzáhadnější znamení z celého zvěrokruhu, které v sobě obsahuje témata všech ostatních znamení.
Možná k pochopení citlivé duše těchto zrozenců přispěje i následující text...
(vybráno z knihy M. Vostré Znamení v nás, vyšlo před časem v meduňkové edici)

Publikováno: 3.3.2017 6:00:00
Rubrika: Knihovnička do roku 2013
prvnípředchozí sada456další sadaposlední