Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.
Karty radí

Představujeme Vám vědmu a kartářku Markétu Vostrou…

Markéta Vostrá se zabývá výkladem tarotu a astrologií déle než čtvrt století. Vytvořila si vlastní kombinovanou metodu, která zahrnuje obě oblasti a dává tak poměrně ucelený přehled o možnostech člověka, jeho talentech, zraněních, blokacích i směrech růstu.

 Markéta Vostrá říká, že: „Život je krásnou, někdy i velmi dramatickou možností poznat sebe sama. Pokud se dokážeme na své bytí dívat jako na šanci k vývoji a kultivaci své bytosti, pak rozpoznáváme v každé, a to i velmi těžké situaci možnost růstu. Nevnímáme se již jako oběť nevydařených okolností svého žití, ale naopak přijímáme tento fakt jako odpověď na to, kým jsme, a tedy i co s tím můžeme dělat. Na základě tohoto poznání již víme, že naše vztahy odrážejí nejen naše světlé stránky, ale především rébusy, s nimiž si sami v sobě nevíme rady. Život je vpravdě detektivní pátrání, které nás vede až k prvotním příčinám a chybným vzorcům, jež nás mohou vést mimo rámec sebe sama. To pak vytváří vše, co můžeme nazvat životními potížemi, a promítá se do mnoha oblastí zahrnujících lidský život.“

 Na svém kontě má knihy Vostrá škola života, Vostrá dračí stezka a dětskou knihu Kouzelný krasohled, Znamení v nás a Návraty k sobě  ( obě Knihovnička Meduňky). S jejími články se pravidelně setkáváme v Meduňce i na webových stránkách Meduňky (www.mojemedunka.cz).
 Má vlastní Tarotovou školu, pořádá přednášky a semináře na téma zdravého rozvoje života.

Co lze očekávat od výkladu z Tarotových karet

Soubor 78 Tarotových karet umožňuje prostřednictvím výkladu načíst jak skutečnost, tak i další přítomné ale pro vědomí skryté procesy, které situaci silně ovlivňují. Lze se velmi dobře zorientovat v kořenech, tedy příčinách současného stavu a lze i načíst budoucí tendence, které ale samozřejmě ovlivňuje naše svobodná vůle svými rozhodnutími. Tarot přináší pochopení, jakou zkušeností nyní procházíme. Velkým přínosem je možnost „prolustrovat“ dopady možných rozhodnutí a nalézt tak nejefektivnější cestu v souladu s kvalitou času.

Markéta Vostrá

Formulář na objednání výkladu od Markéty Vostré naleznete zde.

Po zaplacení se Vám Markéta Vostrá co nejdříve ozve na Vámi uvedené telefonní číslo (uvádíte ho jako variabilní symbol).