Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.

Medailon uživatele

Jméno a příjmění: Redakce Meduňky
Ulice:
Město: Praha
Telefon:
WWW:
Messenger:

Články uživatele: zobrazit vše

Zimní recept na skvělý, zdravý a jendoduchý salát pro nás připravila naše spolupracovnice, lektorka hormonální jógy Yvona Švecová...

Kategorie : Zdraví
Rubrika: Výživa a zdravá strava

Změň scénář a postavy, změníš svůj život, radí v úvodu své nové knihy Judita Katona Peschlová. Kniha vyšla v edici Knihovnička Meduňky a rozhodně stojí za přečtení!
Je skvělou inspirací pro všechny ženy, které chtějí ve svém životě dosáhnout pozitivních změna a měnit i sebe samé...   

Lednové číslo MEDUŇKY je věnováno RADOSTI v našem životě. Pokud si máme  drobné i větší radosti života vychutnávat, potřebujeme k tomu mít přiměřené množství energie - a tomu někdy brání únava. Nad jejími příčinami se v člániu, z něhož nabízíme ukázku, zamýšlela Renata Petříčková...

Sychravé zimní počasí a vlhké chladno mnozí z nás špatně snášejí. Lidé citliví na chlad takové počasí mnohdy neodnesou "jen" nachlazením, ale stěžují si i na zhoršení bolestí kloubů a na další potíže. Co s tím? Pomoci může otužování! Článek připravil spolupracovník Meduňky MUDr. Rudolf Zemek.

Kategorie : Zdraví
Rubrika: Péče o tělo