Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.
TČM - ženská poradna

MUDr. Iryna Sukhanenko se narodila 1962 na Ukrajině a od roku 2000 bydli v ČR. Vystudovala lékařskou fakultu na Ukrajine a má atestaci v oboru gynekologie - porodnictví. Po přestěhování do ČR obdržela nostrifikaci lékařského diplomu na Univerzitě Karlově v Praze. Tradiční čínskou medicínu studovala po dobu 4 let  v 1 Škole tradiční čínské medicíny v Praze. Praktikuje akupunkturu, baňkování, moxování, guashu. Nyní pracuje na Homeopatické klinice Praha, Komornická 8.

"Všechno, co vnímají smysly, je podřízeno proměně, a proto je v pohybu...existují vzájemně do sebe zapadající cykly proměn...
...člověk nemůže poručit větru, aby přestal vát, ani vlnám, aby přestaly bouřit; může se však naučit plavbě ve zrádných proudech, neboť řídí sám sebe v souladu s trvalými procesy proměn - a tak čelí životním bouřím." I-ťing (Kniha proměn).

Poradna dočasně pozastavena.